Güntürkün Sigorta | Osmaniye

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayarak kapsamlı bilgi birikimine ve tecrübeye dayalı hizmetlerimizi sunduğumuz Güntürkün Sigorta acentemiz, 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ayşen Köken Güntürkün tarafından kurulan kurumsal sigorta acentemizin merkezi Osmaniye ilindedir. Ancak firmamız sadece yerel bazda hizmetle sınırlı kalmayıp, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanında profesyonel sigortacılık hizmetlerini yerine getirmesiyle dikkat çekmektedir.

Farklı ihtiyaçlara göre en ideal sigorta poliçelerini hazırlayan deneyimli sigortacı uzmanlarımız, müşterilerimizin bütçelerine en uygun seçenekleri değerlendirmelerini sağlamaktadır. Bilindiği üzere sigorta poliçesi hazırlama ve teklifleri karşılaştırma işlemleri, oldukça zaman alan külfetli ve yorucu bir iştir. Tecrübeli sigortacılarımız sizin için bu süreci özverili bir şekilde yönetip en kısa sürede en uygun poliçeler arasından seçim yapma imkanına ulaşmanızı sağlamaktadır. Firmamız Osmaniye sigortacı arayışında bulunan memleketlimiz dışında tüm Türkiye’deki müşterilerimize gerek internet üzerinden gerekse de telefon aracılığıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu sigorta hizmetleri konusunda proaktif davranan ekibimizle en kısa zamanda doğru sonuçlara ulaşmak hizmet kalitemizi tanımlamaktadır. Firmamız ayrıca, acente özel indirimleri, teknik ve hasar konusunda uzman ekibimizden kapsamlı hizmet alabileceğiniz profesyonel sigortacılık hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimizi satış sonrası hizmet konusunda da güvenilir bir şekilde destekleyerek kaliteli ve memnuniyet odaklı destek sağlamaktayız.

Her biri alanında uzman ve deneyimli sigortacı ekibimiz ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Alanında övgüyle bahsedilen bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, güler yüzlü hizmet sunan ekibiyle tüm sigorta ihtiyaçlarınızda bütçe dostu fiyat seçeneklerinizden yararlanmanızı sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemizde sigortacılık alanında uluslararası sektör standartlarında ve kalitede hizmet veren lider bir acente olma yolunda ilerleyen Güntürkün Sigorta acentemiz, kurulduğu günden bu yana bu doğrultuda hizmet vermektedir. Doğal afetler veya herhangi bir şekilde zarar gören taşınır ya da taşınmaz mallarınızın karşılaştığı zararlarda ortaya çıkan maliyetlerini minimuma indirmek için gerekli ne varsa firmamızın deneyimli uzman ekibi tarafından özverili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Osmaniye sigorta acentesi olarak sadece yerel bazda kalmayıp Türkiye genelinde hizmet vermeye devam ederek her geçen yıl daha da büyümeyi hedeflemekteyiz.

Sigorta Hizmetlerimiz

Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize internet ve telefon aracılığıyla kurumsal sigorta hizmetleri sunan firmamızda çok sayıda farklı sigorta poliçesi düzenlenmektedir. Osmaniye sigorta firması olarak yerel ve ulusal bazda sunduğumuz güvenilir hizmetlerde arasında şunlar yer almaktadır:

  • Zorunlu trafik sigortası poliçesi hazırlama
  • Kasko sigortası poliçesi hazırlama
  • Zorunlu deprem sigortası (DASK) poliçesi hazırlama
  • Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi hazırlama
  • İşyeri sigortası poliçesi hazırlama
  • Yangın sigortası poliçesi hazırlama
  • Tarım sigortası poliçesi hazırlama
  • Hırsızlık sigortası poliçesi hazırlama
 

Görüldüğü üzere firmamızda 2010 yılından bu yana sigortacılık alanında ihtiyaç duyulan hemen hemen bütün işlemler başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Evinizin veya işyerinizin güvencesini sağlamak için size en uygun sigorta poliçesini araştırma işlemini üstlenen firmamızın uzman ekibi, güler yüzlü hizmetleri ve satış sonrası destekleriyle gönül rahatlığıyla sigortalama işlemi yapmanızı sağlamaktadır.

Firmamızın iletişim bilgilerini, Osmaniye sigorta acentesi olarak hizmetlerimizi görüntüleyebileceğiniz kurumsal internet sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden dilerseniz de telefon aracılığıyla herhangi bir konuda sigorta hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı tercih edebilirsiniz. Güvenilir hizmet kalitesi ve kurumsal hizmet anlayışına büyük önem veren firmamıza 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Evden, işten, istediğin her yerden, en bol seçenekle bütçene en uygun poliçeyi almanın en hızlı ve kolay yolu!

sigortacının iyisi kaza anında belli olur!

Teknolojik ve yenilikçi yaklaşımımızla, sigortacılıkla ilgili her türlü ihtiyacınızı sizden önce düşünerek hızla çözüm sağlamak için varız.

Osmaniye Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası’na en uygun fiyatlarla ve geniş ödeme seçenekleriyle en kolay yoldan sahip olun, trafikte zor durumda kalmayın.

Teklif Al

Kasko Sigortası

Aracınızın trafikte yaşayabileceği tüm fiziki hasarlarda yüksek maliyetlerle karşılaşmamak için siz de Osmaniye kasko sigortası hizmetleri sunan kurumsal sigorta acentemizden

Teklif Al

DASK | Zorunlu Deprem Sigortası

Kendi işleriyle uğraşan kişiler için yorucu ve takip gerektiren bir işlem olan Osmaniye zorunlu deprem sigortası (DASK) poliçesini en kolay

Teklif Al

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Herhangi bir masraftan kaçınılmaması gereken insan sağlığı konusunda siz de Osmaniye tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak, karşılaşabileceğiniz sağlık sorunlarında gönül rahatlığıyla

Teklif Al

Hırsızlık Sigortası

Evinizi veya işyerinizi hırsızlığa karşı korumak için ihtiyaç duyduğunuz sigorta desteği Osmaniye hırsızlık sigortası poliçesi hazırlayan kurumsal sigorta acentemiz tarafından

Teklif Al

İşyeri Sigortası

Kendinize ait işyerinde güvenle ve karşılaşılabilecek risklere karşı iç huzuruyla çalışmak için Osmaniye işyeri sigortası hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Teklif Al

Tarım Sigortası

Ülkemizde çiftçinin ve üreticinin desteklenip doğal afetler nedeniyle karşılaşabilecekleri zararın önlenmesi için gerekli tüm işlemler Osmaniye tarım sigortası hizmetlerimiz içinde

Teklif Al

Yangın Sigortası

Özel veya ticari amaçla kullanılan her türlü binada kendiliğinden meydana gelen yangın sorunlarında karşılaşılan hasarlara karşı teminat sunan Osmaniye yangın

Teklif Al