+90 506 278 55 86

Müşteri Hizmetleri

Osmaniye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Osmaniye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Herhangi bir masraftan kaçınılmaması gereken insan sağlığı konusunda siz de Osmaniye tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak, karşılaşabileceğiniz sağlık sorunlarında gönül rahatlığıyla tedavi olabilmenin avantajını yaşayabilirsiniz. Ülkemizde SGK’nın anlaşmalı olduğu özel sağlık kurumlarında Genel Sağlık Sigortası (GSS) kapsamına alınan bütün sağlık hizmetleri için ödenecek fark ücretlerinin güvenilir sigorta şirketleri tarafından karşılanması tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde gerçekleşmektedir. Bu yüzden sağlık konusunda bu sigorta poliçesini yaptırmak çok büyük önem taşımaktadır.

Kolay ve Pratik Sağlık Sigortası Poliçesi

Bilindiği üzere, ülkemizdeki vatandaşlar için SGK tarafından Genel Sağlık Sigortası (GSS) uygulaması yapılmaktadır. Ancak bu sağlık sigortasının teminat kapsamı yeterince geniş olmamakla birlikte özel sağlık kuruluşlarında alınan hizmetleri karşılamaya yeterli değildir. Bu konuda yaşanan eksikliği gidermek adına dünyanın önde gelen sigorta şirketleri tarafından kişilere tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi sunulmaktadır. Siz de bu poliçeyi en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak oluşturabilirsiniz. Böylelikle özel sağlık sigortası primlerine oranla çok daha düşük primlerle SGK kapsamındaki sağlık hizmetlerinden ayrıcalıklı bir şekilde yararlanmanın gönül rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Ülkemizde SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında ek maliyet ödemeden sağlık hizmetlerinden kaliteli bir şekilde faydalanmanızı sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmek için Osmaniye merkezli kurulan firmamızdan destek alabilirsiniz. Kurumsal sigorta acentemiz 2010 yılında başladığı sigortacılık faaliyetlerine günümüzde de profesyonel biçimde devam etmektedir. Sizin için en ideal tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesine ulaşmak için tek yapmanız gereken deneyimli sigorta uzmanlarımızla iletişime geçmektir.

Uygun Fiyatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifleri

Tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilmenin pek çok ön koşulu bulunmaktadır. Bunun için sigortalı kişinin SGK statüsünde Genel Sağlık Sigortası (GSS) hak sahipliğinin bulunması gerekmektedir. Ayrıca uygun fiyatlı tamamlayıcı sağlık sigortası avantajlarından yararlanmak için Türkiye’de ikamet eden ve SGK kapsamındaki 15 gün – 65 yaş arası 1. risk grubu hastalıkları geçirmemiş kişiler arasında olmanız gerekmektedir. Osmaniye tamamlayıcı sağlık sigortası hizmetlerinden yararlanmak için hemen kurumsal internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanıp deneyimli sigorta uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık kuruluşlarında yatarak ve ayakta yapılan pek çok tedavi ve doğum teminatlarını kapsayan bu sigortadan bütçenize en uygun fiyat tekliflerini almak için kurumsal sigorta acentemize başvurabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifleri konusunda sizin adınıza kapsamlı bir araştırma yapan tecrübeli sigorta uzmanlarımız sayesinde bütçenizi yormadan sağlığınızı güvence altına almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Güvenilir ve Kurumsal Hizmet Kalitesi

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan sigorta acentemizde alanında deneyimli sigorta uzmanları görev yapmaktadır. Sağlık sorunları yaşadığınızda bütçenizi yormadan özel sağlık hizmetleri alabilmenin rahatlığını yaşamak için kendinize özel tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Kurumsal hizmet kalitesini odak noktasına alan deneyimli çalışanlarımız, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesini oluşturabilmek için özverili ve güvenilir bir çalışma ortaya koymaktadır. Firmamızın kurumsal hizmetleriyle ilgili detaylı bilgileri web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Tamamlayıcı sağlı sigortasından yararlanarak karşılaşabileceğiniz sağlık sorunlarında yüksek maliyetlerle karşılaşmadan güvenilir ve özel tedaviler alabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz
  • Dahili ve cerrahi tedaviler
  • Evde bakım ve tedavi
  • Suni uzuv
  • Tıbbi malzeme
  • Ambulans
  • Doktor muayeneleri
  • Fizik tedavi ve rehabilitasyon
  • Görüntüleme ve ileri tanı yöntemleri

Siz de bu hizmetlerden tedavi ücreti ödemeden yararlanmak istiyorsanız, Osmaniye tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenizi uzman sigortacılarımıza yaptırabilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.